Haberler

Yokohama, IR yarışında sadece 2 ortağın kaldığını doğruladı

Yokohama şehir yönetimi, eyaletin birleşik tatil köyü yarışında sadece 2 müstakbel ortak kaldığını doğruladı (IR).

Yetkililer işletmeyi aramadı, ancak konaklama olasılıkları Genting Singapore ve Melco Resorts.

Yokohama’nın IR’si yarış ilk başta daha fazla şirketin işbirliğine gitmesine neden oldu, ancak kısa süre önce Galaxy Home Entertainment ayrıldı ve Sega Sammy, IR’ye liderlik etmek yerine IR’de bir azınlık yatırımcısı olmak istediğini açıkladı; iş aslında görünüşe göre Genting Singapur ile bir işbirliğine katılmıştır.

Başka bir müşteri adayı olan Shotoku, Yokohama’da yerleşiktir; yine de, Melco veya Genting Singapur’a kıyasla daha küçük boyutlu bir organizasyon ve şehir hükümeti Shotoku’nun teklifini seçti, bu da şirketin en sonunda ayrıldığını ima ederek gereksinimleri karşılamadı.

Önerilen web sitesi Bölgenin IR’si Yamashita Pier’dir ve yetkililer IR ortağını yaz aylarında seçecektir. RFP başvuruları için pencere 1 Haziran’dan 11 Haziran’a kadardır.

Bununla birlikte, yepyeni için olası engeller arasında vilayetteki kumarhane, 22 Ağustos’ta yapılacak olan belediye başkanlığı seçimidir. Şehir yönetimi içinde, eyalette IR’yi destekleyenler ile IR karşıtı eğilimleri olanlar arasında bir bölünme var.

Gözlemciler, Genting Singapur’un rekabeti kazanmak için güçlü bir konumda olduğunu düşünüyor. Yokohama’da, yıllık brüt video oyun geliri (GGR) olarak yaklaşık 7 milyar dolar üretmesi gereken bir kumarhane kurma hakkı.

Maybank Araştırma Araştırmasına göre, Genting Singapur Federal’i tatmin ediyor. hükümetin parasal kapasitesi, turistlerin teşviki ve hesap verebilir bahis çabaları için gereksinimleri.

Uzmanlar, Japonya’nın BT’leri için bölgesel GGR seviyesinin $ kadar yüksek olabileceğinden bahsetmiştir. bn, turistten elde edilen kazançlardan oluşmaktadır.

Uluslararası Video Oyun Fuarı (G2E) bir yıllık sanal formatının ardından 2021 taksitleri için Las Vegas’a geri dönecek. Organizatörler, American Video Gaming Association (AGA) ve Reed Exhibitions, resmi olarak …

Yazan Sehaj Dhillon Daha önce Nisan ayında, Lottery.com ve Countable işbirliği yapmıştı. sosyal adalet ve eğitim gibi sosyal etki endişeleriyle ilişkili kuruluşlar için sosyal hayırseverlik çabalarını ve parasal başarıyı artırmak. Piyango.com …

.

Check Also
Close