Haberler

Stakelogic, yazılım uygulama tasarımcısı Smart Applied'ı aldı

Stakelogic aslında bir teklifte yazılım uygulama tasarımcısı Smart & Applied’ı aldı

Igor Marinkoviç tarafından kurulmuştur. bir video oyunu geliştirme stüdyosu olarak Smart & Applied, son 3 yıldır Stakelogic ile dikkatli bir şekilde çalışıyor.

Satın almanın ardından Smart & Applied, Stakelogic Sırbistan olarak yeniden markalanacak ve bu yıl içinde Belgrad’da yepyeni bir işyerine taşınacak. Marinkoviç aslında bölümün Genel Amiri olarak atandı.

” Smart & Applied’ın satın alınması Stakelogic CEO’su Stephan van den Oetelaar

, şirket içi ilerleme yeteneğimizi gerçekten geliştiriyor ve piyasaya düzenli olarak yepyeni malzemeler sağlarken hızla büyümeye devam etmemizi sağlayacak,” dedi.

” Şahsen, Igor’un Stakelogic Sırbistan’ı yönetmesinden gerçekten çok memnunum. Aslında uzun yıllardır mükemmel iyi arkadaş olduk ve onun anlayışı ve tecrübesi Bu bizim için doğal bir kazanımdı ve önümüzdeki yıllarda kayda değer sonuçlar sağlayacağını düşünüyorum.”

Stakelogic şu anda dünyanın her yerindeki 10 operatörde ve 10 içinde yayında. zamansız slotlar ve video slotları 500 başlattı.

İgor Marinkoviç, Genel Denetçi Stakelogic Sırbistan’dan, şu yorumda bulundu: “Piyasadaki en hızlı büyüyen video oyun sağlayıcıları arasında yer almaktan ve önümüzdeki aylarda ve yıllarda hızlı artışını sürdüren işi garanti etmede üzerime düşeni yapmaktan mutluluk duyuyorum.

” Smart & Applied ve Stakelogic arasındaki ilişki, aslında her gün el ele çalıştığımız için son derece güçlü oldu. Birkaç yıldır. Bir sonraki görünür eylem satın almaydı ve grubumun Stakelogic adı altında video oyunu gelişimine konsantre olmaya devam etmesinden dolayı mutluyum.”

Nisan ayında, Parimatch, operatörün yepyeni bir Denetim Kurulu yayınlayacağı bir iş yeniden yapılanmasını açıkladı.Bu yeniden yapılanmanın bir parçası olarak, önceki CEO Sergey Portnov, Parimatch Başkanı oldu, …

SoftSwiss’in Yaratıcısı Ivan Montik, Gaming Expert ile işin gelişimi ve gelişimi hakkında konuşuyor. Yaklaşan hedefler SoftSwiss aslında 10 yıldan uzun süredir çalışıyor – SoftSwiss’i nasıl özetlersiniz …

.