Haberler

Sportech, Londra Borsası yerine GOAL'ı seçti

4 Haziran Cuma günü, Sportech Londra Hisse Senedi’nin birincil piyasasında ticareti durdurmaya hazırlandığını açıkladı. Pazar (LSE) ve bunun yerine GOAL pazarına kaydolun.

Bahis işletmesi, ₤ 0’lık normal hisselerini iptal etmeyi amaçlıyor.20($ 0.28) her biri Mali Davranış Otoritesinin (FCA) ana listesinden.

Sportech yöneticileri, GOAL pazarının işletmenin mevcut büyüklüğüne ve yöntemine daha uygun olduğunu düşünüyor; yönetim kuruluna göre, GOAL, iş anlaşmaları açısından daha yüksek çok yönlülük kullanabilir.

Kurul, GOAL’ın Sportech’in belirli anlaşmaları, sözleşmede belirtilen işten daha hızlı ve daha düşük maliyetli olarak kabul etmesine ve gerçekleştirmesine izin verebileceğini düşünüyor FCA’nın ana listesi.

Mevcut yönergelere göre, LSE’den çıkmak için Sportech’in en az 75% onay alması gerekir.

Bu yönerge uyarınca, Sportech, Edinburgh’daki işyerlerinde, yıl boyunca temel bir konferans düzenlemeye hazırlanıyor. 34 Haziran ayının erken saatleri.

Onay aramak ve

şartlarını yerine getirmek istemektedir. % limiti kılavuzlarda belirtilmiştir.

Sportech yaptığı açıklamada, teklif edilen listeden çıkarma, HEDEF kabulü ve temel hususlara ilişkin bir bildirim yayınlayacağını belirtti. yatırımcılar konferansı.

Gönderi, yatırımcılarının her birine gönderilecek ve ayrıca kendi sitesinde yayınlanacaktır.

Kısa bir süre önce, Sportech, Kovid’den Etkilenen2020 yılı için para raporunu açıkladı. 10 pandemi, karlar ₤34 m’den ₤

‘e düştü m, değişse de FAVÖK arttı ve para güvenilir sistemler büyüdü.

Nisan içinde, Parimatch, operatörün yepyeni bir Denetim Kurulu yayınlamasını sağlayacak bir iş yeniden yapılanmasını açıkladı. Bu yeniden yapılanmanın bir parçası olarak, önceki CEO Sergey Portnov, Parimatch Başkanı oldu, …

SoftSwiss’in Yaratıcısı Ivan Montik, Gaming Expert ile şu konu hakkında konuşuyor: iş geliştirme ve yaklaşan hedefler. SoftSwiss aslında 10 yıldan uzun süredir çalışıyor – SoftSwiss’i nasıl özetlersiniz …

.