Haberler

Scientific Games, Portekiz'in ülke çapındaki piyango oyununa özel acil video oyunu tedarikçisi olarak seçildi

Scientific Games Corporation aslında özel anlık video oyunu olarak seçilmiştir. Portekiz’in ülke çapındaki lotosunun hizmet sağlayıcısı, bu nedenle Santa Casa da Misericórdia de Lisboa (SCML) ile olan ilişkisini genişletiyor.

SCML, Portekiz’de ülke çapında loto ve perakende bahis operatörü olarak işlev gören bir hayır kurumudur. Scientific Games, yepyeni, üç yıllık anlaşma ile Portekizli oyunculara anlık video oyunları sağlayacak.

Piyango oyunu, Avrupa’daki en büyük 4. anlık video oyun operatörüdür ve anlık video oyunları temsil etmektedir. yıllık perakende satışlarda yaklaşık 1,9 milyar dolar. La Fleur’un 2021 World Lotto Almanac’ına göre, uluslararası loto düzenleyen dünyanın Lider 1995 arasında yer almaktadır.

” Bu yepyeni video oyunları anlaşmasını Scientific Games’e vermekten mutluluk duyuyoruz,” dedi Dr. Edmundo Martinho, Provedor da Santa Casa da Misericórdia de Lisboa.

” Uzun tarihimiz işletme ile, hayırsever amaçlarımıza fayda sağlayan optimum finansman sağlamak için SCML acil video oyunu ev eğlencesinin sorumlu gelişimine devam etmek için olağanüstü bir yapı sunuyor.”

Scientific Games, Portekiz ülke çapındaki piyango oyunu 1995 yılında piyasaya sürüldüğünde SCML’ye hemen video oyunları sağlamaya başladı.

Bilimsel Oyunlar için Acil Ürünler Kıdemli Vatandaş Başkan Yardımcısı John Schulz, şu yorumu yaptı: “Ana video oyunu olmaktan onur duyuyoruz Avrupa’nın önde gelen 4 piyango piyango sağlayıcısı oyunlar ve dünya çapında önde gelen 10 eğlencelerden 9’u.

” Scientific Games, Portekiz’deki SCML ile uzun süredir devam eden, etkin ilişkimizi genişletmekten heyecan duyuyor. Piyango oyununun geliştirilmesi, Portekizli oyunculara inanılmaz bir anında video oyunu ev eğlencesi sağlarken, Piyango oyununun hayır amaçlı amacı için en uygun kazançları düzgün bir şekilde üretir.”

Operatör Betway aslında Hamburg Open’ın ana sponsoru olarak açıklandı. Toprak kort yarışması, takvimin şaheser etkinliğinden sonra 7-18 Temmuz’da gerçekleşecek: Wimbledon, …

Salı günü Kambi Group’un sanal Sermaye Piyasaları Günü’nde konuşan Peter Lynch, CEO Kristian Nylén, COO Erik Lögdberg, EVP Organizasyon ve Grup Fonksiyonları Cecilia Wachtmeister ve CFO David Kenyon …

.