Haberler

Reunited Astropay, 2021 22 sezonu için Burnley Futbol Kulübü ile sponsorluğunu yeniledi

Astropay, Burnley Futbol Kulübü için sponsorluk kolunu geri getirdi 2021/22 mevsim. Çevrimiçi ödeme hizmetleri tedarikçisi, sonunda 2021/ için Clarets’ın ana ortağı ve kol sponsoru olacaktır. sezon.

Burnley, Premier Lig futbolunun üst üste 6. sezonunu oynarken, Denetçi Sean Dyche yönetiminde, Clarets’ın yaklaşan proje için makyajı, yepyeni teklifin bir parçası olarak Astropay’in logo tasarımına sahip olacak.

İşbirliği, ALK Capital harcama Grubu’nun mülkiyeti altında ilk tam sezonuna giren Clarets için önceliklidir.

AstroPay CEO’su Mikael Lijtenstein şunları söyledi: “Burnley FC, İngiltere Premier Ligi’nde zengin bir mirasa ve güçlü bir hayran kitlesine sahip önemli bir kulüp. önemli bir sponsor olarak bir kez daha güçlerine imza atıyoruz Kulübün en iyi talimatlarda ilerlemeye devam ettiğini görüyoruz ve lea arasında bir başka yarışmacı sezonu için gruba ait olmaktan keyif alıyoruz. İngiliz ve dünya futbolunun son seviyesi.

” Grass Moor ve Premier Lig ideal bir aşamayı temsil ediyor bizim için kendi alanımızda liderler ve birlikte daha fazla ortak başarı bekliyoruz.”

Kulübün Avrupa’ya dönüşünü takiben 2021/10 sezonunda önceki işbirliği rakipleri, Burnley FC Başkanı Alan Rate, sponsorluk teklifiyle ilgili fikirlerini dile getirdi:

” AstroPay’i Clarets ailesine geri davet etmekten gerçekten çok memnunuz.

” En büyük sezonlarımızdan biri için kulüple birlikteydiler, bu yüzden bu işbirliğinin ekstra bir geçmişi var bazı hayranların değer vereceğini söylediğim.”

Astropay ve Burnley FC arasındaki teklif her ikisini de sunuyor. tanıtım, övünme ve marka bilinirliğini artırma şansına sahip kuruluşlar.

Paddy Power EUR10, civarında katkı sağlayacaktır. ($152,750) İrlanda futboluna kulüpleri, Save Our Video oyun projesi aracılığıyla. İrlandalı bahisçi EUR10,19 katkıda bulunma sözü verdi. her hedef için İngiltere …

PlayAttack Bağlı Kuruluşlarının Kask Kişisi, üçüncü taraf çerezleri oluşturma seçimini gözden geçirir 2022 içinde uzak bir hafıza, önemli internet tarayıcıları onları tamamen bırakacak şekilde ayarlanmış. Bunun ne gibi etkileri olacak …

.