Haberler

Pennsylvania Video Gaming Control Panel tarafından verilen lisanslı video oyunları Dünyaları

Video Oyun Dünyalarına aslında bir Etkileşimli Video Oyun Üretici Lisansı verilmiştir. Pennsylvania Video Oyun Kontrol Paneli tarafından.

Açıklama, grubun 3. Birleşik Devletler eyaleti lisansını şu şekilde işaretler: Amerika Birleşik Devletleri pazarında büyümesini sürdürmeyi planlıyor.

“Pensilvanya en kalabalık 5. ülke ABD’de yaklaşık 000 milyon kişiden oluşan bir eyalette “Video oyun dünyalarının bir bildirisine bakın. “Lisans, Video Gaming Worlds’ün Slingo Originals video oyunu malzemesini eyaletin sertifikalı çevrimiçi kumar kuruluşu operatörlerine sunmasına izin verecek ve bu pazar% 574 2020 ‘daki kazançlarla ilgili olarak, Video oyun dünyaları gelecekte Pennsylvania ve Michigan’da ikamet etmeyi planlıyor. “

“iGaming kazançlarının neredeyse arttığı Pennsylvania’daki lisansımızı gerçekten onayladığımız için çok heyecanlıyız 600% 2020, “Video Gaming Realms Yönetim Kurulu Başkanı Michael Buckley. “Artık iGaming için en büyük 3 eyalette lisans aldık ve gelecekte daha fazla eyaletin yöneteceğini tahmin ediyoruz.

“Aslında, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük operatörlerden birkaçıyla çeşitli çok devletli teklifler ve doğrudan kombinasyon anlaşmaları imzaladık ve şaşırtıcı Birleşik Devletler iGaming pazarının büyümesinden yararlanmak için olağanüstü bir şans sunduk.”

Video oyun dünyaları geçen ay Amerika Birleşik Devletleri’ndeki OTCQX En İyi Pazarında işlem gördüğünü açıkladı. aynı şekilde 2020 için tüm yıl sonuçlarını açıklayarak, kazancın% ₤ 114 m ($ 162 m).

İstatistikler ve Sayım Servisi (DSEC) aslında gelenlerin Nisan ayında Makao’ya aylık% 5 artarak neredeyse 795, 000 ziyaretçi. Aynı şekilde bir 7000 Aynı süreye kıyasla% artış …

Gamblineers Sahibi, Adam Gros, kısa süre önce AffiliateCon Practically Live’da kripto para birimleri hakkında bir ortaklık bakış açısından konuşmak için göründü. Aşağıda listelenmiştir, ne kadar olduğunu incelerken özellikle Bahis Uzmanına yönelik bilgileri araştırmaktadır …

.