Haberler

MGM Resorts, eski Disney ve American Express memuru Tilak Mandadi'yi atadı

Tilak Mandadi, Chief Technique’in yeni geliştirilen pozisyonunda 6 Temmuz’da MGM Resorts International ile sözleşme imzalayacak, Geliştirme ve İnovasyon Sorumlusu.

Bu işlev için, önceki Disney ve American Express görevlisi, teknolojik gelişme ve gelişmeyi yönlendirmeyi amaçlayan MGM Resorts’un dijital tekniğini yönetecektir.

Aynı şekilde, işletmenin BetMGM ile olan ilişkisini, Entain ile ortak girişimini yürütmek için yönetim kuruluna kaydolarak iş tekniğine öncülük edecek.

En son olarak, Mandadi Disney Parkları, Deneyimleri ve Ürünleri için Dijital ve Küresel İnovasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak çalıştı.

Disney’deki görevinden önce Mandadi, American Express’te Dijitalden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. dijital iyileştirme ve geliştirmeye öncülük etti.

Aynı şekilde FedEx Workplace ve Dell Online’da da yönetim işlevleri üstlendi; MGM Resorts, misafirperverlik, perakende satış ve ev eğlencesindeki çeşitli geçmişinin “önemli bir mülk” olacağını belirtiyor.

MGM Resorts CEO’su ve Başkanı Expense Hornbuckle şunları söyledi: “Tilak’a sahip olduğumuz için çok mutluyuz Böylesine önemli bir zamanda şirketimizin önemli bir bölümünü ve ziyaretçiye değer teklifleri yönlendirmek için üst düzey yönetim grubumuza katılın.

” Tilak’ın hem Disney hem de American Express’teki deneyimleri, yüksek performansına ek olarak – Vizyon sahibi, sonuç odaklı bir lider olarak kalibre performans geçmişi, pandemiden çıkarken hayati önem taşıyacak; ve ustaca, müşteri odaklı yenilik platformları ve sürekli genişleyen dijital, video oyun ve ev eğlencesi ayak izi aracılığıyla önde gelen, uluslararası video oyunu ev eğlence organizasyonumuzu ve kanallarımızı büyütmeye devam edin.”

Mandadi dahil: “Tüm pazar için böylesine dönüştürücü bir zamanda MGM Resorts’a kaydolmaktan mutluluk duyuyorum

” Yönetim grubuna katılmaktan mutluluk duyuyorum ve ayrıca ortaklarıma, hesap verebilir video oyunları ve ev eğlencesinin kesiştiği noktada ilgi çekici ve sürükleyici tüketici deneyimleri üretin ve yepyeni, ödüllendirici ve sürdürülebilir kazanç hatları geliştirin.”

Anladığımız kadarıyla video oyun pazarı sürekli değişiyor. Bugün gördüğümüz sektör tam olarak nerede başladı? Ve onun değişimine hangi önemli durumlar eklendi …

SoftSwiss’in Yaratıcısı Ivan Montik, Gaming Expert ile işin gelişimi ve yaklaşan hedefleri hakkında konuşuyor. SoftSwiss aslında 10 yıldan uzun süredir çalışıyor – SoftSwiss’i nasıl özetlersiniz …

.

Check Also
Close