Haberler

Ladbrokes, Euro 2020 için davulcu reklam kampanyasını yayınladı

Ladbrokes aslında bir Euro’nun piyasaya sürüldüğünü açıkladı 2020 bu yaz sezonunun beklenen yarışmasının başlangıcını anma projesi.

Proje 19 2. TELEVİZYON ile başlıyor. Geçen hafta sonu Şampiyonlar Ligi’nde BT Sport’ta yayınlanacak olan “futbolun taraftarlara ve sıradan izleyicilere verdiği keyif” anısına yönelik film.

Ladbrokes da aynı şekilde lansmandan önce orada olduğunu belirtiyor. Film aynı şekilde sosyal medyada, radyoda ve baskıda pazarlanacak olan Sky Sports’u tökezleyen sayısız tanıtım olacak.

Film, yenilikçi şirket olan Neverland tarafından geliştirilen ilk iş olacak. Yazan: Ladbrokes, Mart.

Gerekli 190 davulcular, 200 ilaveler ve kullanılan drone çekimi, hareket yakalama ve görsel sonuçlar.

Proje, aynı şekilde pandeminin canlı ev eğlencesi sektöründe elde ettiği sonuçlar hakkında farkındalık yaratmak için ülke çapındaki faaliyetlerden oluşacak.

Örneğin, müzik piyasasını desteklemek için, Ladbrokes aslında #WeMakeEvents ile ortaklık kurdu. uzmanlar.

Kümülatif tarafından yapılan güncel bir araştırma, işçilerin üçte birinin aslında şu anda Daha istikrarlı bir gelir keşfetmek için sektörden ayrıldı.

Ladbrokes ve Coral’s Handling Direktörü Dominic Grounsell şunları söyledi: “Pek çok kişi için, bu yılki Avrupa Şampiyonları ilk canlı ev eğlencesi deneyimi olacak arkadaşlar, ev halkı ve diğer hayranlarla birlikte olmaktan keyif alıyorlar.

“Bu yenilikçi proje, izleyicilerin yarışma boyunca hissedeceği beklentiyi dikkate değer şekilde kaydediyor. Çok sayıda usta ve bilgili davulcuyu maçta önemli dakikalar boyunca hissedecekleri stresli hayranları canlandırmak için görevlendirdik ve bu projenin sadece canlı ev eğlencesinin getirebileceği eşsiz mutluluğu, keyfi ve beklentiyi nasıl antığı konusunda son derece heyecanlıyız. “

Neverland’de Kurucu Ortak Jon Forsyth şunları içeriyordu: “Bu projeyi yapmak için Ladbrokes ile her dakika uğraşmaktan zevk aldık. Bu bir harika, çatıyı uçur, kanepeye çık, çünkü yaz fantezisi! Zevk içinde.”

Paf aslında gelirinde% 1’lik bir düşüşün Avro’ya düştüğünü bildirdi 113 m ($ 1372 m), 2020 Yıllık Raporunda. Grup Covid’i vurguladı – 19 kısıtlamaları için önemli bir faktör olarak …

Kumarbazlar Şirket sahibi Adam Gros, kısa bir süre önce AffiliateCon Practically Live’da bağlı kuruluş bakış açısıyla kripto para birimlerini gözden geçirmek için göründü.Aşağıda listelenmiştir, ne kadar olduğunu incelerken özellikle Bahis Uzmanı için bilgileri araştırmaktadır …

.

Check Also
Close