Haberler

Jeju Dream Tower kumar kuruluşu ziyaretçileri davet etmeye hazır

Güney Kore’de yepyeni bir tatil yeri olan Jeju Dream Tower’daki kumarhane, aslında son olarak kapılarını açtı.

Jeju adasındaki çok sayıda sertifikalı yabancılara özel kumar işletmeleri arasındadır ve lisansı teknik olarak Lotte Hotel Jeju’ya verilen bir lisansın devriydi. 9 Nisan’da kapandı 2021.

Jeju Dream Tower kumar kuruluşunun geneli

video oyun merkezleri, 190 video oyun masaları, 190 slotlar ve 71 elektronik masa video oyunları; aynı şekilde bir ETG ana masası ve canlı bir bayilik vardır.

Kumar kurumu, sadece olan bir önceki yere göre büyük bir gelişmedir. video oyun masaları ve 51 video oyun cihazları.

” Yurtdışına seyahat edenlerin çeşitliliği şu anda Covid-19 pandemisi tarafından kısıtlanmış olmasına rağmen, kumarhane satışları KRW30-30 bn hakkında yaratacak ($-36 m ) bir ay, öncelikle Kore’de ikamet eden göçmenlerden,” dedi COO Lawrence Teo. işletmenin birincil finansal yatırımıdır. Asia Video Gaming Short’un haberine göre uzmanlar, gelecek yıl gibi erken bir tarihte yıllık kazançların geri dönmesini bekliyorlar.

Güney Kore Kültür, Spor ve Turizm Bakanlığı’na göre, , Lotte Hotel Jeju, 1’e yakın600 özel ziyaretçi ile satışlarda 1,3 milyar KRW kaydetti.

Dünya çapındaki pandemik kısıtlamalar ortadan kalktığında, yepyeni kumar kuruluşunun yılda 1,4 milyon yolcu getirmesi gerektiği tahmin ediliyor.

Jeju Dream Tower kumar kuruluşu adada şu anda faaliyette olan 7 kumarhaneden 3’ü; diğer 2 tanesi Paradise Gambling kuruluşu Jeju Grand ve Landing Gambling Kuruluşudur.

Bahis ve Video Oyun Konseyi CEO’su Michael Dugher , aslında oyun pazarlamasının önceki haftalarda ele aldığı analizler hakkında kendi bakış açısını sağladı. Politics House için bir bakış açısıyla, …

SoftSwiss’in Yaratıcısı Ivan Montik, Gaming Expert ile işin gelişimi ve yaklaşan hedefleri hakkında konuşuyor. SoftSwiss aslında 19 yıldan uzun süredir çalışıyor – SoftSwiss’i nasıl özetlersiniz …

.

Check Also
Close