Haberler

Japonya nın yalnızca bir IR ortağı olan valilikleri olumlu kalıyor

Japonya’daki Wakayama vilayeti, kalan ortağı Clairvest ise anonim tesis (IR) yarışından çekilebilir.

Valilikten Şef Yoşinobu Nisaka, “Tek bir işin olması mükemmel değil ve biz onları seçip seçmiyoruz” dedi. “Ülke çapındaki Federal hükümete önerdiğimiz konum geliştirme stratejisinin geçme olasılığı çok yüksek değilse, o zaman bu operatörü seçmeyeceğiz.”

Inside Asian Video Gaming, Wakayama’nın bildirdiğine göre Ana Uluslararası İlişkiler ortağını Nisan ayında geri aramasından kaynaklanıyordu, ancak olası operatörler arasında seçim ertelendi, Suncity Group, valiliğin IR yarışından çekildi.

Wakayama’nın seçim komitesi Clairvest’in teklifini değerlendirir ve seçimini birkaç hafta içinde açıklaması beklenir. Şef, işin uygun olmadığı tespit edilirse, valiliğin IR stratejilerini birkaç yıl geri alacağını akılda tuttu. Dahası, IR, Wakayama için iş ve kazanç geliştirecektir.

Sadece bir kalan ortağı olan başka bir vilayet, Osaka, IR’sinden emin. Osaka Konvansiyonu ve Turist Bürosu Direktörü Hiroshi Mizohata, Osaka IR’nin kapılarını 2027 açabileceğinden bahsetti.

2022 içinde, turist salgın öncesi seviyelere ulaşacak ve 2023 bina içinde 2025 Dünya Fuar yeri başlayabilir; IR, bundan birkaç yıl sonra açılışını görebilir.

Valiliğin IR operatörünün Eylül ayında seçileceğini ve Osaka şehir yönetiminin daha sonra ortakla ilgileneceğini belirtti. konum geliştirme stratejisi. Yönetmen aynı şekilde, Osaka’nın Uluslararası İlişkiler için hazırlıklarının değişmediğini ve kumar tesisi kompleksinin Yumeshima Adası’na entegre edilmesinin beklendiğini de akılda tuttu.

Nuvei Baş Kurumsal İlerleme Sorumlusu Neil Erlick, video oyunları ve ödemelerdeki mevcut kalıplar üzerine özel bir Soru-Cevap için GI Huddle’a kaydoldu. Nüvei’deki işlevi ve ödemeler hakkında tartışılıyor …

LSports CEO’su Dotan Lazar özellikle Betting Expert ile eşyalar, kişiselleştirme ve Avrupa Süper Ligi olup olmadığı konusunda bir kez daha konuşuyor bahis piyasasını etkileyecektir. Senin gözünde ne yapar …

.