Haberler

Japon pachinko salonu operatörü DYNAM, kazançlarında 31 düşüş bildirdi

Haberler Kara Bazlı 27 Belki 2021

Japonya pachinko salonu operatörü DYNAM raporları 31 Gelirdeki% düşüş

Peter Lynch

DYNAM Co., Ltd. aslında JPY 98, 602 m (US $ 9042 m) biten yıl için 31 Mart 2020, a 31 önceki yıl süresine göre% azalma.

Japonya’nın en büyük ikinci pachinko salonu operatörü JPY2 işletmesinin sahiplerine atfedilebilen bir net kazanç bildirdi, 363 m, Biten yıla göre bir 82% düşüş 31 Mart 2020.

Grubun kazanç vergisinden önceki geliri JPY4 idi, 342 m, a 78% azalma önceki yılın süresinden, brüt maaşların azalmasıyla 35% JPY’ye 475, 163 m.

Ve işletme devam etti 442 31 Mart’tan beri salonlar 2021, 6 eksi 448 şu tarihten beri salonlar 27 Mart 2020.

DYNAM m Covid nedeniyle Japonya genelinde farklı sınırlamalardan bahsetti – 19 salgın 363 salonların kısa süreli kapanmasına neden oldu. İşletme, sonuç olarak, personel üyeleri için uzaktan çalışmayı ve pachinko salonlarında bölmeler ve havalandırma sistemlerinin kurulumunu içeren durumun üstesinden gelmeye yardımcı olmak için bir Kriz Yönetim Komitesi geliştirdi; bunların tümü, Haziran nedeniyle faaliyetlerine yeniden başladı. .

“Grup sonunda bir fazlalığı korumasına rağmen 31 Mart 2021, bunu söyleyemeyiz benzersiz koronavirüs etkisi gerçekten sona erdi, “DYNAM’dan bir bildiri kontrol edildi.

“Bu tür durumlarda, pachinko organizasyonunun Haziran ayından sonra makul bir şekilde toparlanması bekleniyor 2021, ancak Bu dönem boyunca benzersiz koronavirüsün patlak vermesinden önceki yılın seviyesine geri dönmek zor olacak ve birleşik işletme karları bir önceki yıldan daha yüksek olacak (kırılmadan önce benzersiz koronavirüs). Seviyenin% 80% olarak kalacağı varsayılmaktadır .

“Grup, masraf yapısını incelemeye devam edecek. grup ve reformları, birleşik işletme geliri düzeyinde olsa bile kazanç yaratabilecek bir yönetim sistemine teşvik etmek Önceki ile karşılaştırıldığında% . “


HABER SPONSORU


VallettaPay CEO’su David Zammit, en yeni özel video röportajımızda GI Huddle’a üye oluyor, ödemeler ve video oyunlarıyla ilgili her şey hakkında konuşuyor. Başlangıçta kendisinin ve işinin geçmişi hakkında bizi bilgilendiren Zammit, …


Yuva Odağı


Yuva Odağı


Yuva Odağı

Gamblineers’ın Sahibi Adam Gros, kısa süre önce AffiliateCon Essually Live’da bağlı kuruluşlar açısından kripto para birimlerinin üzerinden geçmek için göründü. Aşağıda listelenmiştir, sadece Bahis Uzmanının bilgilerine bakar ve ne kadar olduğunu değerlendirir …


.