Haberler

İşçilere iş dünyasında gerçek bir pay sunmak için akraba

Kindred, çalışanlarına işinde gerçek bir pay sağlayacaktır.

Yepyeni Tüm Personel üyesi Paylaşım Stratejisi (AESP) bir iki yıllık verimlilik süresi ve ] ‘da yayınlanan AESP’den sonra devam eder.

Plan, Kindred’ın Üst Yönetim grubundakiler hariç, Kindred Group’un mevcut ve gelecekteki tüm uzun vadeli çalışanlarına sunulacaktır.

“Bireylerimiz bizim en önemli varlığımızdır ve Kindred Group’un başarısında mevcut ve gelecekteki personelimizin payını alacağını garanti etmek isteriz, Kindred Group Baş Kişi Kaynakları Sorumlusu Gavin Hayward, “dedi.

” Aslında kendimizi bir İş için mevcut taktik döngümüz doğrultusunda önümüzdeki 3 yıl boyunca her yıl yepyeni bir hisse ödülü. Bunun çalışanlarımızın ilgisini çekmesini ve ilham vermesini umuyoruz. müşterilerimize ve yatırımcılara olan uzun soluklu bağlılığımızı nasıldır? “

Hisseler, Kindred, bir önceki AESP’nin (2017 – 2021) bir 70 İşçiler için değerde% artış.

“Diğer rakiplerin, çalışanlara uygun fiyatlı hisseler edinme şansı sunan işçilere ‘siz yaptıkça tasarruf edin’ tipi paylaşım planları sunduğunu biliyoruz, ancak gerçekten AESP’mizin çalışanları sıralayan özel ve benzersiz bir avantaj olduğunu düşünüyoruz Kindred’in verimliliğiyle, onlara bu işte kendileri yatırımcı olma şansı sunuyor ve personelimizin teklifini rakiplerimizin teklifinden gerçekten ayırıyor “Hayward dahil.

Asya video oyun ve gösteri sektörünün fuarı olan Worldwide Video Gaming Exposition (G2E) Asia, aslında durumun 2021 varyasyonuna 2. kez basıldı.

LSports CEO’su Dotan Lazar, özellikle eşyalar, kişiselleştirme ve bir Avrupa Süper Liginin bahisleri etkileyip etkilemeyeceği konusunda Betting Expert ile bir kez daha konuşuyor Market. Senin gözünde ne yapar …

.