Haberler

Galaxy Home Entertainment Group, aşılama oranlarını artırmak için Makao Federal hükümeti girişimine kaydoldu

Haberler Kara Bazlı 28 Mayıs 2021

Galaxy Home Entertainment Group, Makao’ya kaydoldu Federal hükümet aşılama oranlarını artırma çabası

Yazan: Peter Lynch

Galaxy Ev Eğlence Grubu, Makao SAR Federal hükümetinin daha fazlasına ihtiyaç duyduğunu desteklemek için bir dizi yararlı çabayı ortaya çıkardı.

GEG’de 2 Covid- 19 1 Haziran ve 2 Haziran tarihlerinde çalışanları için Aşı Bilgilendirme Seminerleri, burada Dr. Tai Wa Hou, Macau SAR Federal Hükümeti Sağlık Bürosu ajanı, Makao Docto Başkanı r Kamu Tıp Tesisleri Derneği ve genel halk Conde S. Januário Sağlık Tesisleri Merkezi Tıbbi Direktörü, aşı hakkında daha fazla görüşmek üzere memnuniyetle karşılanacaktır.

Ve ayın ilerleyen günlerinde GEG, Sağlık Bürosunu bir Covid kurmak için ağırlayacak – 19 Personelin aşılarını daha kolay almasını sağlamak için işletmenin konut veya ticari mülkleri içindeki Aşılama Noktası. Yer 1’e 500 1’e 800 çalışanı ve aile üyesi ve 10 Haziran – 10 Haziran.

GEG şu anki grup oluyor Macau, Melco Resorts & Home Entertainment ve MGM China ile personel arasında aşılama oranlarını artırma girişimine kaydolacak ve her ikisi de yakın zamanda benzer çabalar başlatacak.

“Çalışanının sağlığını ve zindeliğini güvence altına almaya kendini adamış olan GEG, aslında ilgili departmanlarla dikkatli bir şekilde çalışmakta ve ilgili pandemiden kaçınma ve belirlenen kontrol prosedürlerini desteklemektedir. Makao SAR Federal Hükümeti tarafından, “GEG’den bir deklarasyon çıktı.

“Macau’nun salgınla mücadele çalışmalarının başarısı gelmedi Basittir. Pandemiden kaçınma ve kontrol aslında toplumun yeni normaline girdiğinden, GEG, Macau SAR Federal hükümetinin ilgili standartlarını ve politikalarını desteklemeye devam edecek ve bu şansı, çalışanları ve genel halkı etkileşimde bulunmaya ve en iyi durumumuzu ortaya çıkarmaya motive etmek için kullanmak isteyecektir. salgını önlemek ve yönetmek ve Makao SAR Federal hükümetinin mümkün olan en kısa sürede aşı olma çağrısına tepki vermek. “


HABER SPONSORU


Ladbrokes aslında bir Euro’nun piyasaya sürüldüğünü açıkladı 2020 bu yaz mevsiminin beklenen yarışmasının başlangıcını anmak için proje. Proje, “eğlenceyi anmak için” 60 2. TELEVİZYON filmi ile başlar …


Yuva Odağı


Yuva Odağı


Yuva Odağı

Kumarbazlar Şirket sahibi Adam Gros, kısa süre önce AffiliateCon Practically Live’da bağlı kuruluşların bakış açısından kripto para birimleri hakkında konuşmak için göründü.


.