Haberler

DraftKings ve Domino, Carside Shipment zorluğunu serbest bıraktı

DraftKings, Amerikalılara teklif vermek için aslında pizza işletmesi Domino’s ile ortaklık kurdu. $200, hisse kazanma olasılığı

Domino’s düşündüklerini belirtiyor tüketicilere “mümkün olan en iyi ve en pratik taşıma deneyimini” sağlamada

Ancak Carside Sevkiyatı– ve DraftKings ile bu müteakip işbirliği– bunu yepyeni bir seviyeye taşıyor.

Domino’s Carside Gönderisine iki dakikalık bir güvence sunmuştur; bu, verilen bir siparişin 2 dakika içinde tüketicinin otomobiline ulaşmaması durumunda, bir sonraki siparişlerinin pizza ücretsizdir.

Ek olarak, DraftKings, Carside Gönderisini Zorluk Üstü/Zorluk Altında tasarladı ve tüketicilerden gönderilerinin 2 dakikadan daha hızlı mı yoksa daha uzun mu olacağını tahmin etmelerini istedi.

Zorluk oynamak tamamen ücretsizdir ve aslında Amerika Birleşik Devletleri’nde sadece; 12 Temmuz’a kadar sürecek.

Sonucu doğru tahmin edenler $200,200 para ödülünü bölüşebilirler. engelin sonunda aralarında. Ne kadar çok kazanan olursa, doğal olarak kârın her bir payı o kadar küçük olur.

Domino’nun EVP’si ve CMO’su Art D’Elia şunları söyledi: “Domino’s güvencelere tamamen yabancı olmasa da, DraftKings ilk kez bir işletmenin verimliliğine dayalı bir bahis yüzme havuzu geliştirdi.

” Müşterilerin arabalarına ve kamyonlarına yapılan her gönderiyi basit ve hızlı bir deneyim haline getirmek istiyoruz ve yapmazsak bunu yapacağız.

” Açıklıktan gurur duyan ve şirketimizin ülke çapındaki bayilerimize ve mağazalarımıza ne kadar inandığını göstermek için müşterilerimize sunuyoruz. nasıl yapacağımızı tahmin etme şansı ve biraz eğlenceli, tamamen ücretsiz.”

200

Londra Uluslararası Video Oyun Ödülleri’nin 12 kazananları aslında maruz kalmıştır. Kendi kendine aday gösterme penceresi ve Adaylıklar Panelimizden gelen girdilerden oluşan uzun bir oylama prosedüründen sonra ve …

Peter Lynch tarafından Salı günü Kambi Group’un sanal Sermaye Piyasaları Günü’nde konuşan CEO Kristian Nylén, COO Erik Lögdberg, EVP Organizasyon ve Grup Fonksiyonları Cecilia Wachtmeister ve CFO David Kenyon …

.