Haberler

AUSTRAC, Star Home Entertainment Group için bir inceleme başlattı

Avustralya Anlaşma Raporları ve Analiz Merkezi (AUSTRAC), kumar kuruluşu operatörü Star Home Entertainment Group’u Reuters’in bildirdiğine göre, rakip Crown Resorts’u satın almak için 12 milyar Avustralya doları (9,4 milyar ABD Doları) teklifini tehlikeye atabilecek tüketici durum tespiti yasalarının ihlali.

Star Home Entertainment tarafından başlatılan açıklamaya göre, AUSTRAC, Avustralya Kara Para Aklamayı Önleme ve Terörle Mücadele Finansman Yasası’na çok sayıda olası uyumsuzluk vakası tanıdı. ve Kara Para Aklama ve Terörle Mücadele Finansman Kuralları Aracı 30.

Konular “sürekli müşteri durum tespiti, bir AML/CTF Programını benimseme ve sürdürme ve bu Programın A Bölümüne uygunluk”tan oluşur ve ilk olarak AUSTRAC tarafından 2019, düzenleyici, Star Sydney’in yüksek riskli ve politik olarak ifşaları yönetmesine odaklandığında 2015 ile 2019 arasındaki müşteriler

AUSTRAC ek işlemler yapacaktır. Star, “AUSTRAC ile ayrıntılar, dosyalar ve sınavla ilgili olarak tamamen işbirliği yapacağını” belirtti. The Star, Sidney’deki tek kumar işletmesini işletiyor.

Star kısa süre önce, kendisi kumara ilişkin çok sayıda sınavdan geçen ve kraliyete ait sorulardan geçen bir başka operatör olan Crown Resorts’u almak için bir teklif gönderdi. kuruluş operasyonu.

Crown’un kara para aklama olayına katıldığını açıklayan ön rapor, kuruluşun video oyun lisansı almaya uygun olup olmadığını anlamak için bir dizi soruşturma başlattı. Şimdi AUSTRAC, Crown incelemesini genişletti ve Crown’un Perth kumar kuruluşunda kara para aklama ve terörle mücadele finansmanı ilkelerinin olası ihlaline ilişkin resmi bir uygulama soruşturması başlattı.

Düzenleyici, aynı şekilde, kara para aklama ve terörle mücadele yönergelerinde de aynı ihlalleri varsayarak, Avustralya’da bir kumar kuruluşu olan SkyCity Ev Eğlence Grubu’nu kontrol edin.

Entain’in sahibi olduğu işletmeci Coral, maç günü avantajları ve bir

içeren 2015 Avrupa Şampiyonu pazarlama projesini tanıttı. – 2. TELEVİZYON reklamı. Reklam yarışma boyunca yayınlanacak ve önde gelen …

tarafından yapılmıştır.

SoftSwiss’in Yaratıcısı Ivan Montik, Gaming Expert ile işin gelişimi ve geleceği hakkında konuşuyor hedefler. SoftSwiss aslında 10 yıldan uzun süredir çalışıyor – SoftSwiss’i nasıl özetlersiniz …

.