Haberler

Asya ülkeleri salgın devam ederken seyahati sınırlandırıyor

Filipinler, Manila Şehri ve çevresindeki konumlarda Rizal, Bulacan, Cavite ve Laguna’dan oluşur Mayıs ayına kadar 30 birkaç hafta boyunca karantina sınırlamalarını temel mahalle karantinasına (GCQ) düşürdü; yine de başkent, ayın sonuna kadar artan sınırlar altında kalacaktır.

Bazı kısıtlamalara rağmen bireyler, hayati olmadığı sürece seyahate çıkmamaya motive oluyorlar; iç mekan yemek hizmetlerinin oturma kapasitesinin% 20 sağlamasına izin verilirken, dışarıda ve dışarıdaki gezgin destinasyonları 1235 Sağlık ve zindelik gereksinimlerine uydukları sürece yetenek yüzdesi, Sorguyu Bildiren’e bildirir.

Bununla birlikte, oyunlar ve kapalı mekanlarda seyahat eden yerler kapalı kalacaktır.

Asya sürekli salgınla başa çıkmaya çalışırken, ülkeler arasındaki seyahat balonları geri adım atıyor. Kısa süre önce, Singapur Ulaştırma Bakanı Ong Ye Kung, Singapur ile Hong Kong arasındaki olası uçuş balonunun Singapur’daki vakaların artması nedeniyle hala değerlendirme aşamasında olduğunu belirtti.

“Değerlendirme şu şekilde sağlandı: Singapur’da artan vakalar, büyük olasılıkla Singapur yeniden başlama gereksinimlerini karşılayamayacak ”dedi. “Şimdi yapacağımız şey, önümüzdeki birkaç gün için rakamlara dikkatlice göz atmak ve başlangıç tarihini ciddi bir şekilde incelemek.” Bununla birlikte, her iki alanın da seyahat balonunun uygulanmasına adandığını belirtti.

Geleceğe bakan Finans uzmanı İstihbarat Sistemi, Çinli gezginlerin seyahat yerlerine yönelebileceğini bildirdi. Asya’da Çin’e direkt uçuşlarla; Bu muhtemelen yurtdışındaki tatil köylerini, kumarhaneleri ve Çinli gezginlere bağlı diğer destinasyonları etkileyecektir.

“Çin’in ABD, Avustralya ve Tayvan ile gergin ilişkileri, Çinli turist akınlarına ağırlık verecektir. araştırma alanları, “dedi. “Bu, Yeni Zelanda gibi benzer turistik tekliflere sahip ülkelerin harcamalarından yararlanmasını tavsiye ediyor.”

Crown Resorts aslında Blackstone Group’un tüm Crown hisselerini AU $ 1235 (9 $ 58) oranında alma teklifini reddetti. Paylaş. Hisse başına oran …

NSoft Satış Başkan Yardımcısı Karlo Kralj tarafından Tipik olarak kumar kuruluşlarının yerleri ve bahis mağazaları kesinlikle hiçbir şey benzemez. Kumarhanelerin imajı aslında yıllar boyunca baştan sona oluşturulmuştur, …

.